Спешно се търсят 250 килограма свинска мас!
Войнски съюз „Васил Левски”: Как се третира оградата ни със свинска мас
От Войнски Съюз „Васил Левски” и от БНО „Шипка” прилагат един много интересен метод за защита на границата ни !
По този начин на обработка металната конструкция е защитена от корозия и от други вредни за нея външни влияния!
Този метод е известен още от древността когато чрез подобен способ местните са комуникирали с другите хора, които не са желани в тяхното село !
Например някога когато хората са СЪЖИТЕЛСТВАЛИ е имало такива, който не са били ТОЛЕРАНТНИ и са прилагали един метод на комуникация с външният свят !
На всяка чешма или кладенец са връзвали по едно парче сланина и така тези, които не обичат свинско по природа е нямало от къде да си напълнят вода, а техните дълбоки религиозни схващания са им пречели да пият от този кладенец или от тази чешма вода, защото са били осквернени !
Така този вид допълнителна обработка на пограничната ограда преди година е възпрепятствал туристическият поток от ЮГ за близо два месеца !
По данни на БНО „Шипка” и Войнски съюз „Васил Левски” тази обработка на свещената ни граница дава добър ефект !
Затова и сега ние казваме, че спешно се търсят 250 килограма свинска мас, с която да се третират неохраняемите участъци и да запазим оградата си от агресивни елементи като киселинни дъждове и други !
Ако някой иска или може да помогне може да се свърже с посочените телефони за контакти!
Скъпи съотечественици, ако можете да помогнете със средства или свинска мас да опазим пограничните ни заграждения и без това толкова скъпа да не бъде ежедневно подлагано на радикални атмосферни условия или искате да участвате в дейност опазване на границата ни, или искате да се включите в редиците на Българското опълчение добре сте дошли !
В едно сме убедени, че защитата на отечеството ни е дълга на всеки един от нас !
Да живее България и всички Българи където и да се намират по света !
Сайтът не носи отговорност за коментарите, който се публикуват от нашите читатели !
Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.